O Firmie

Posiadamy ponad piętnastoletnią praktykę w zakresie żywienia zbiorowego na terenie Warszawy i jej okolic.
Pasja oraz doświadczenie połączone z wiedzą w zakresie szeroko pojętej gastronomi wspierają dynamiczny rozwój firmy. W historii mamy wieloletnią praktykę prowadzenia detalicznych barków i lanchowni w ścisłym centrum miasta. Jednak główną naszą działalnością jest obsługa cateringowa szkół, przedszkoli, akademików studenckich oraz innych instytucji. Podejmujemy się również cateringów okolicznościowych. Prowadzimy dobrze wyposażone stołówki szkolne i pracownicze. Dysponujemy zapleczem, które umożliwia przygotowanie ponad 3000 posiłków dziennie.

Wykwalifikowana i zaangażowana załoga zaczyna każdy dzień pracy już od godz 4 nad ranem, tak aby zapewnić świeże dania, dostarczone na czas.

Dobre składniki to podstawa dobrego smaku, dlatego współpracujemy z najlepszymi zaufanymi dostawcami. Wysoka jakość wyselekcjonowanych zdrowych i estetycznych produktów oraz odpowiednie ich przyrządzanie to gwarancja naszego sukcesu. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Nawiążemy współpracę z najbardziej wymagającymi klientami. Korzystając z naszych usług zapewnicie sobie Państwo zdrowe, zróżnicowane oraz smaczne posiłki na długie lata. Warto zaufać doświadczeniu.

Jesteśmy beneficjentami programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla Mikro, Małych i Średnich Firm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)