O Firmie

Posiadamy ponad dwudziestoletnią praktykę w zakresie żywienia zbiorowego na terenie Warszawy i jej okolic.
Pasja oraz doświadczenie połączone z wiedzą w zakresie szeroko pojętej gastronomi wspierają dynamiczny rozwój naszej firmy.

 Główną naszą działalnością jest obsługa cateringowa szkół, przedszkoli, akademików studenckich oraz innych instytucji. Podejmujemy się również cateringów okolicznościowych. Prowadzimy dobrze wyposażone stołówki szkolne i pracownicze. Dysponujemy zapleczem, które umożliwia przygotowanie ponad 3000 posiłków dziennie.

Wykwalifikowana i zaangażowana załoga zaczyna każdy dzień pracy już od godziny  4 nad ranem, tak aby zapewnić świeże dania, dostarczone na czas.

Dobrej jakości składniki to podstawa dobrego smaku, dlatego też współpracujemy z najlepszymi zaufanymi dostawcami. Wysoka jakość wyselekcjonowanych zdrowych i estetycznych produktów oraz odpowiednie ich przyrządzanie to gwarancja naszego sukcesu. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Nawiążemy współpracę z najbardziej wymagającymi klientami. Korzystając z naszych usług zapewnicie sobie Państwo zdrowe, zróżnicowane oraz smaczne posiłki na długie lata oraz współpracę z solidnym, doświadczonym i  rzetelnym Partnerem.

Zaufało nam już ponad 50 placówek szkolnych i przedszkolnych .

 Warto zaufać doświadczeniu.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)